زمان ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم ۹۶-۹۵ پیام نور

ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم ۹۶-۹۵ دانشگاه پیام نور از ۳۰ دی ماه آغاز خواهد شد / زمان های ضروری نیمسال دوم ۹۶-۹۵

به گزارش سایت خبری پیام نور ۹۸ (PNU98.COM) : براساس آنچه که در تقویم آموزشی سال تحصیلی ۹۶-۹۵ دانشگاه پیام نور آمده است (+اینجا) زمان های ضروری نیمسال دوم ۹۶-۹۵ دانشگاه پیام نور به قرار زیر است:

 

زمان ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم ۹۶-۹۵ پیام نور:
بر این اساس ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم ۹۶-۹۵ دانشگاه پیام نور از ۳۰ دی ماه ۹۵ آغاز و تا ۶ بهمن ماه ۹۵ در سایت گلستان دانشگاه پیام نور ادامه خواهد داشت.
هر دانشجو در زمان مشخص به خود امکان انتخاب واحد خواهد داشت یعنی ممکن است برخی از دانشجویان در روزهای اول نوبت انتخاب واحد آنها باشد و برخی در روزهای بعد از شروع انتخاب واحد مهلت داشته باشند تا انتخاب واحد کنند

 

طبق آنچه در تقویم آموزشی دانشگاه پیام نور برای نیمسال دوم تحصیلی ۹۶-۹۵ تعریف شده است :

زمان درخواست و ثبت مهمان موقت و مهمان دائم :
مهلت ارائه درخواست مهمان موقت یا دائم شدن دانشجویان و تایید توسط مراکز مبدا و مقصد برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۶-۹۵ از ۴ دی ماه تا ۳۰ دی ماه ۹۵ امکان پذیر می باشد (+اینجا را بخوانید)

 

شروع کلاس ها :
شروع تشکیل کلاس های نیمسال دوم ۹۶-۹۵ پیام نور از تاریخ ۲ بهمن ماه می باشد که ممکن است در برخی مراکز این تاریخ متفاوت باشد. و برای ورودی های جدید نیز بعد از ثبت نام قطعی آنها انجام می شود.

 

زمان درخواست و ثبت تغییر رشته :
مهلت ارائه درخواست تغییر رشته و تایید توسط مراکز برای نیمسال اول سال تحصیلی ۹۶-۹۵ از ۴ دی ماه تا ۳۰ دی ماه ۹۵ امکان پذیر می باشد (+اینجا را بخوانید)

 

حذف و اضافه :
حذف و اضافه در نیمسال دوم ۹۶-۹۵ دانشگاه پیام نور از ۲۶ بهمن ماه لغایت ۵ اسفندماه ۹۵ از طریق سیستم گلستان پیام نور امکان پذیر می باشد.

 

تاریخ امتحانات پایان ترم نیمسال دوم ۹۶-۹۵ :
تاریخ امتحانات پایان ترم نیمسال دوم ۹۶-۹۵ دانشگاه پیام نور طبق تقویم آموزشی دانشگاه از ۶ خرداد ماه آغاز و تا ۳۱ خرداد ماه ۹۶ ادامه خواهد داشت.


در همین رابطه بخوانید:

تقویم دانشگاهی سال تحصیلی ۹۶-۱۳۹۵ برای کلیه مقاطع تحصیلی دانشگاه پیام نور

 

No votes yet.
Please wait...

 

لینک کوتاه : http://pnu98.ir?p=9836
منبع : پایـــگاه خبـــری دانشجـــویان پیــــام نـــور98

اخبار پیام نور

اخبار پیام نور