close
دانلود آهنگ جدید
بازدید رئیس دانشگاه پیام نور استان از مرکز سیرجان/ برگزاری جلسه شورای مدیران در کرمان
کانال تلگرام هایپرتمپ

بازدید رئیس دانشگاه پیام نور استان از مرکز سیرجان/ برگزاری جلسه شورای مدیران در کرمان

دکتر علیرضا محدثی زرندی، دبیر منطقه 8 دانشگاه و رئیس دانشگاه پیام نور استان روز جمعه 23 آذر با حضور در مرکز سیرجان از روند اجرای دو آزمون بزرگی که به طور همزمان در این مرکز در حال اجرا بودند بازدید و در جریان جزئیات اجرای آن قرار گرفت.

به گزارش سایت خبری پیام نور 89 (PNU98.COM):دکتر علیرضا  محدثی زرندی  با حضور در ساختمان شماره دو  مرکز سیرجان، محل برگزاری آزمون نوزدهمین دوره فراگیر ارشد دانشگاه، از نزدیک در جریان جزئیات و نحوه اجرای این آزمون قرار گرفت.
 
رئیس مرکز کرمان در جلسه شورای مدیران:
تقدیر از مدیران /تاکید بر افزایش درآمدزایی
رئیس مرکز کرمان در جلسه شورای مدیران با تاکید بر بحث در آمد زایی گفت: افزایش درآمدهای غیر شهریه ای ودر آمد زایی اولویت مهم در دانشگاه پیام نور است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، دکتر محمودفرهادیان رئیس مر کز کرمان ضمن تبریک سالروز ولادت امام حسن عسکری  (ع)  اظهار داشت :باید رهنمودهای ائمه چراغ راه زندگی ما قرار گیرید.
رئیس مر کز کرمان با تاکید بر بحث در آمد زایی در دانشگاه گفت: با توجه به بودجه دانشگاه بحث در آمد زایی ، اولویت مهم  دردانشگاه پیام نو رمرکز کرمان است واقدامات خوبی در این زمینه انجام شده است.
رئیس مرکز کرمان  با اشاره به راههای درآمد زایی در دانشگاه  گفت :برگزاری دوره های آموزش آزاد و درآمد زایی از طریق امکانات موجود در دانشگاه نظیر سالن های ورزشی و امتحانات و...، از مهمترین راههای افزایش درآمدهای غیر شهریه ای است.
رئیس مرکز کرمان  با اشاره به تقدیر وتشکر از مجموعه کارکنان  و مدیران مرکز کرمان گفت: بدون شک تلاشهای شما در عرصه های مختلف دانشگاه همواره موجب مباهات و خرسندی است و رشد و توسعه دانشگاه مدیون زحمات شما است .
مقام اول جشنواره ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه های سیرجان به دانشگاه پیام نور رسید
اولین جشنواره ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه های سیرجان با قهرمانی تیم دانشگاه پیام نور به کار خود پایان داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، در این مسابقات که به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو و طی سه روز به میزبانی این دانشگاه برگزار شد بیش از ۲۰۰ دانشجو در قالب تیم هایی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سیرجان در ۵ رشته ورزشی فوتسال، والیبال، طناب کشی، دارت و بدمینتون به رقابت پرداختند.
در پایان این جشنواره و در مجموع امتیازها دانشگاه پیام نور با کسب ۱۱۰ امتیاز مقام اول، دانشگاه آزاد اسلامی با ۹۴ امتیاز دوم و دانشگاه علوم پزشکی با ۶۶ امتیاز سوم شدند.
مراسم اختتامیه و اعطای احکام قهرمانی نیز ، با حضور مدیران دانشگاه ها و مسئولین شهرستان در سالن دکتر صفارزاده دانشگاه پیام نور سیرجان برگزار شد.