close
دانلود آهنگ جدید
نظر عضو شورای آموزشی پیام نور درباره حذف نمرات ردی از معدل
کانال تلگرام هایپرتمپ

نظر عضو شورای آموزشی پیام نور درباره حذف نمرات ردی از معدل

دکتر غلامرضا بخشی خانیکی از موافقت خود در مورد اجرایی شدن تمام قوانین آیین نامه آموزشی وزارت علوم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ۹۸ (PNU98.IR) دکتر غلامرضا بخشی خانیکی , عضو شورای آموزشی دانشگاه پیام نور در گفتگوی اختصاصی با سایت پیام نور ۹۸ درباره حذف نمرات ردی از معدل کل دانشجویان کارشناسی گفت :بنده موافق حذف نمرات مردودی از معدل کل دانشجویان دانشگاه پیام نور می باشم.

 

دکتر غلامرضا بخشی خانیکی در پاسخ به این سوال که چرا تا به حال بخشی از آیین نامه ها و بخشنامه های وزارت علوم در دانشگاه پیام نور اجرایی نشده است  گفت : مشکل اجرایی نشدن بخشنامه ها و آیین نامه های وزارتی از سال های قبل در دانشگاه پیام نور وجود داشته و با اینکه بنده و برخی  از اعضای شورای آموزشی وبه مدیران دانشگاه پیام نور اعلام کردایم که نباید در اسکلت و اصل بخشنامه ها تغییری ایجاد شود و تمام آیین نامه لازم الاجرا است ولی با این حال برخی از بندها و قوانین ممکن است بر اساس تصمیم شورای آموزشی تغییراتی جزئی داشته باشد.

این عضو از شورای آموزشی دانشگاه پیام نور همچنین افزود که جلسات شورای آموزشی دانشگاه معمولا حداکثر هر دو هفته یکبار تشکیل می شود ومطمئنا در جلسات بعدی این موضوع بررسی و تصمیم گیری خواهد شد.

دکتر غلامرضا بخشی خانیکی همچنین با بیان اینکه موافق حذف نمرات مردودی از معدل کل دانشجویان پیام نور می باشد  عنوان کرد که : حتما بنده موافقت خودم را در جلسه شورای آموزشی دانشگاه پیام نور اعلام میکنم و امیدوارم در اصل و اسکلت آیین نامه تغییراتی صورت نگیرد و حذف نمرات ردی از معدل کل برای تمام دانشجویان پیام نور اجرا شود.

 

****طبق آخرین اخبار رسیده از مسئولین وزارت علوم  , این آیین نامه امروز مورخ ۱۵ فروردین ماه ۱۳۹۴ به تمام دانشگاه های سراسر کشور اعم از دولتی ,ازاد , پیام نور , غیر دولتی ها ….ابلاغ شده است.

***آیین نامه جدید آموزشی کاردانی , کارشناسی دانشگاه ها/ حذف نمرات مردودی از معدل کل ***