close
دانلود آهنگ جدید
بیانیه بسیج اساتید دانشگاه پیام نور به مناسبت جنایت تروریستی اهواز
کانال تلگرام هایپرتمپ

بیانیه بسیج اساتید دانشگاه پیام نور به مناسبت جنایت تروریستی اهواز

بسیج اساتید دانشگاه پیام نور در بیانیه ای جنایت تروریستی اهواز را محکوم کرد متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الله القاصم الجبارین

این حقیقت شگفت که پژواک فراتاریخی "هل من ناصر ینصرنی" سیدالشهدا (ع) در عاشورای ۵۹ هجری شمسی [۶۱ ق]، یکی از بزرگترین لبیک های خود را هزاروچهارصد سال بعد از این واقعه یعنی در ۳۱ شهریور ۱۳۵۹ و در پاسخ امت انقلابی ایران به حکم جهاد سلاله ی پاک امام حسین(ع)، خمینی کبیر (ره) یافته است، حکایتی عادی نیست.

بی تردید جمهوری اسلامی ایران ثمره ی بیش از ۱۴۰۰ سال مجاهدت ائمه هدی(ع) و فقهای بزرگ شیعه برای بلوغ دینی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی امت اسلام است.
از همین رو هم سنگ پرانی ظالمان و ظلمت خواهان به نور مشعشع این مصباح هدی، محدود به هیچ برهه ی تاریخی نبوده و نیست.
ظلم یزیدیان آن زمان و شیطنت شیطانهای کوچک و بزرگ این زمانه و مزدوران پست آنان گواه روشنی بر صدق این مدعاست.
هر چند وابستگی و همبستری هیچ کدام از این مظاهر خیانت و نفاق با آن صدام یزیدهای دیروز و این صدامچه های امروز چیزی جز سقوط و نابودی و خفت و خواری برای آنان و اربابانشان به ارمغان نیاورده و از این پس نیز نخواهد آورد.
اگر چه امتداد هشت ساله ی دفاع مقدس بعد از ۳۱ شهریور ۵۹ در حافظه ی تاریخی مردم انقلابی ایران یادآور شکوه تجدید بیعت با آرمانهای حسینی پیر جماران (ره) است اما تلاش مذبوحانه ی مشتی مزدور وطن فروشِ تازه از بستر وهابیت برخاسته در تیراندازی به سربازان میهن و شهروندان بی گناه در اهواز، نشان داد هنوز هم برای پاسداری از این مرز پر گهر، باید دستی به قلم و دستی به ماشه داشت.
بی تردید، در شرایطی که دشمن شکست خورده از هشت سال جنگ سخت، استراتژی شیطانی خود را به حوزه ی جنگ نرم و به ویژه جنگ اقتصادی تغییر داده است، حفظ وحدت، همدلی، همگرایی و هم افزایی تمام دل سپردگان به عزت و عظمت این آب و خاک، می تواند نویدبخش و مقدمه ی فتح قریب دیگری برای مردم صبور، ثابت قدم و انقلابی ایران باشد.
از این رو، جامعه ی اساتید بسیجی دانشگاه پیام نور با گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس و یاد و خاطره ی همه سربازان جان بر کف میهن، و تجدید بیعت با آرمانهای امام راحل (ره) آمادگی خود را برای هر گونه جهاد و مجاهدت برای پاسداری از دستاوردهای نظام قدسی جمهوری اسلامی ایران، ذیل سایه ی مستدام فرماندهی کل قوا، حضرت امام خامنه ای (مدظله) اعلام می دارد.
در پایان این جامعه ی بزرگ دانشگاهی، خواهان تسریع در واکنش سخت سربازان امام عصر (عج) - اعم از ارتش، سپاه، بسیج، نیروهای انتظامی و اطلاعاتی- به مزدوران جنایت اهواز و شجره ی ملعونه ی اربابان منطقه ای و جهانی آنان است.

ان تنصروا الله ینصرکم و یثبت اقدامکم
بسیج اساتیددانشگاه پیام نور